Hakkımızda - Yusuf Oğulları ,

İçeriğe git

Hakkımızda

HAKKIMIZDA
1995 yılında Adana’da kurulan firmamız, Adana matbaa ve dijital baskı sektöründe her geçen gün yükselen başarı grafiği ve kusursuz kalite anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir. Teknolojinin gelişmesi her sektörde olduğu gibi matbaa, reklam ve dijital baskı sektöründe de çeşitli kolaylıklar sağlamıştır. Bu kolaylıkları en doğru ve akılcı biçimde firmamıza entegre etmiş ve müşterilerimize en iyiyi sunmayı hedeflemiş değil başarmış durumdayız. Kazanılan paranın kağıttan değil, kağıdı en iyi şekilde işlenmesinden kaynaklandığını biliyoruz ve bu amaçla baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası gibi tüm aşamalarda tek tek ve titizlikle kontrol ettiğimiz işlerimizi daha sonra birde kalite kontrolden geçiriyoruz. Kimisi Türkiye nin kimisi Adana nı, sektörlerinde lider 1000 e yakın firmasına hizmet vermekten dolayı gururluyuz. Adana matbaa ve dijital baskı piyasasında, gözünü zirveye dikmiş personelimiz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

    MİSYONUMUZ
Özüne ve değerlerine sadık kalarak ve geçmişinden ders alarak ilerleyen; Tercih edilen, özenilen, güvenilen; Gelişmeye, yeniliğe ve öğrenmeye açık; “Biz” kimliğini ve takım ruhunu benimseyen; Çağdaş teknolojiyi en verimli şekilde kullanarak ve kalite anlayışını gözönünde tutarak sürekli geliştirilen mamül üretimi vasıtasıyla, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tatmin eden ürünleri sunan bir kurum olmak.
 VİZYONUMUZ
 Günümüz evrensel şartlarına uygun bir şekilde, ülke çapında ve uluslar arası bir alanda rekabet edebilecek düzeyde sağlam temeller üzerinde büyümesini gerçekleştirirken, kağıt-karton baskı ve ambalaj firmaları arasında aranılan ve tercih edilen kurumların önde gelenlerinden olmak.
İçeriğe dön