Dısplay Ürünler - Yusuf Oğulları ,

İçeriğe git

Dısplay Ürünler

Genel Hizmetler
Çift taraflı Quick Banner esnek ve hareketli bir poster tutucudur. Çantasının içinde her yere taşıyabileceğiniz bu set sayesinde, afişinizi asmak için bir duvar veya panoya ihtiyaç duymazsınız.
Tek taraflı Quick Banner esnek ve hareketli bir poster tutucudur. Çantasının içinde her yere taşıyabileceğiniz bu set sayesinde, afişinizi asmak için bir duvar veya panoya ihtiyaç duymazsınız.
Çift taraflı Smart Roll Banner basılı görseli ile beraber çantasında taşınabilir. Alüminyum kasası gümüş eloksaldır. Standart olarak üç ebadı vardır. Çantasıda fiyata dahildir.
Tek taraflı Smart Roll Banner basılı görseli ile beraber çantasında taşınabilir. Alüminyum kasası gümüş eloksaldır. Standart olarak üç ebadı vardır. Çantasıda fiyata dahildir.
Örümcek stand fuarda, sergilerde, konferanslarda ve benzeri aktivitelerde kullanabileceğiniz, kolay ve çabuk kurulabilen bir üründür. Farklı ebatlarıyla size uygun yerleşim alternatifleri sağlar.
Örümcek Stand Çantalarını önüne gelen pet panel ve katlanır üst tabla aracılığı ile aynı zamanda Masa olarak da kullanabilirsiniz. Hard case gövdeli pop up masa dış mekanlarda uzun sure deforme olmadan kullanılabilir. 
Panset masalar hafif ve portatif bir ypıya sahiptir.Alüminyum profilleri uzun süreli kullanımlara dayanıklı ve sağlamdır.Bütün paneller kolay açılabilirbir yapıya sahip olduğundan içindeki fonu rahatlıkla değiştirebilirsiniz.Çantasıyla istediğiniz mekana rahatlıkla taşıyabilir ve kolayca kurabilirsiniz.
Ürün tanıtımlarınızda kullanabileceğiniz şık bir üründür. Çok çabuk ve kolay kurulur. Polistren malzemeden üretilmiştir. Standart rengi beyazdır. Alınlık portatiftir. Baskı alanı tek fondan oluşur. Arka kısımdaki raf sayesinde ürünlerinizi rahatça stoklayabilirsiniz.
Masif ayaklı, katlanarak taşınabilen, gövdedeki makas sistemi sayesinde sabitlenebilen panolardır.Restoran, cafe, bar, alışveriş merkezleri, ofis ve eğitim kurumları gibi pek çok iç ve dış mekanda mesaj iletim alanı olarak kullanılabilir. 
Mağaza, kafe veya restoranların önünde menü, poster gibi görsellerinizi sergileyebileceğiniz pratik, dayanıklı ve etkileyici bir üründür. Çift taraflı olan bu ürünün
Su geçirmez çerçevesi ve rüzgara dayanıklı özel tasarım ayağı sayesinde Benzin İstasyonları, Dükkan önleri, Kafe Restoran zincirleri, Otopark gibi açık alanlarda güvenle kullanılabilir. Tekerlekleri sayesinde kolayca taşınabilir.
Aluminyum ve akrilik modelleri mevcuttur. Taşınabilir çantasıyla istediğiniz mekanda kullanabilirsiniz.Portatif Zig-Zag kolayca açılıp kapanabilen bir üründür. 3 raflı, A4 broşürlük kapasiteli ve alınlıklıdır.
Alınlıksız •yüksekliği 1620 mm’dir. Dekoratif ayak alüminyum elips profil, raflar 10 mm akriliktir.
Her ebattaki posterlerininiz için uygundur.Standart renk gümüş eloksallıdır. Farklı renk alternatifleri uygulanabilir.Gönye ve rondo köşe bağlantılıdır.
Masa üzerinizi renklendirecek yeni bir üründür. Ral koduna göre üretim yapılmaktadır. Üretim süresi 3 haftadır. Üretime renk onayı alındıktan sonra başlanır. Minimum sipariş miktarını lütfen satış temsilcinizle görüşünüz.
Restoranlarda, cafelerde, otellerde menülük olarak kullanılabilir. Akrilik kısmı 2xa4 kapasitelidir. Ortada dosya teli mekanizması mevcuttur. Kanallı gövdeye istenirse ekstra akrilik ya da sac broşürlük veya çerçeve takılabilir.
İçeriğe dön